Zatopione Miasto: reaktywacja – wakacyjne warsztaty asamblażu w Bibliotece Fabrycznej

Ulotka warsztatów letnich w bibliotece Zatopione Miasto

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty asamblażu w Bibliotece Fabrycznej przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat. Zajęcia stanowią część projektu dofinansowanego z programu MKiDN „Ballady i romanse”.

Atrakcją tegorocznych warsztatów, będzie użycie techniki asamblażu, polegającej na wykorzystaniu przedmiotów np. codziennego użytku do stworzenia form przestrzennych. Mamy nadzieję, że nasze warsztaty pobudzą wyobraźnię, otworzą umysły, pozwolą dzieciom poszukać niecodziennych zależności pomiędzy przedmiotami, a przede wszystkim zapewnią doskonałą zabawę i radość z tworzenia.
Pretekstem do tworzenia kolażowych rzeźb będzie świat ballad Adama Mickiewicza z jego magicznym i romantycznym nastrojem.

Dwudniowe, bezpłatne warsztaty poprowadzi artysta plastyk i nauczyciel Pani Agata Łankowska.

Terminy zajęć:
27.06-28.06.2022 r.
30.06-01.07.2022 r.
04.07-05.07.2022 r.
07.07-08.07.2022 r.
godz. 11:00-13:00

Liczba miejsc ograniczona, zapraszamy także dzieci niezapisane do Biblioteki

Miejsce:
Żyrardów, Biblioteka Fabryczna, ul. 1 Maja 52
Rezerwacja terminu pod nr tel. 46 855 35 63 lub mailowo: zatopionemiasto@gmail.com

Bieżące informacje dotyczące projektu można śledzić na naszej stronie na Facebooku

Zatopione Miasto