Zimowe warsztaty plakatu

Ulotka warsztaty zimowe 2023

Zbliżają się ferie i tych, którzy zostają w mieście, zapraszamy na bezpłatne, jednodniowe warsztaty w Bibliotece Fabrycznej, realizowane w ramach projektu “Czytaj w Żyrardowie”.

Informacje i zapisy pod numerem telefonu (46) 855 35 63

Warsztaty poprowadzi Paweł Stasiewicz – projektant graficzny działający głównie w obszarze identyfikacji wydarzeń kulturalnych, projektowania publikacji i plakatów.

Współpracujący z wieloma instytucjami kultury, w tym np. Teatrem Wielkim w Poznaniu, czy galerią Salon Akademii w Warszawie, nagradzany w konkursach projektowania graficznego.

Brał udział w wystawach plakatu w kraju i za granicą. Obecnie prezentuje swoje prace podczas Biennale Plakatu w Ekwadorze.

Zapraszamy!

Fotorelację z przebiegu warsztatów, można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku, poświęconej bieżącemu, całorocznemu projektowi “Czytaj w Żyrardowie”