Legimi – tysiące e-booków i audiobooków

Legimi 167 000 książek do czytania, 72 000 do słuchania

Ebooki i audiobooki do czytania na czytnikach, tabletach, smartfonach lub komputerach

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do zasobów Legimi musisz posiadać ważną kartę biblioteczną Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żyrardowie.

Przyjdź do Centrali MPBP przy ul. Mostowej 1 (dorośli) lub Biblioteki Fabrycznej przy ul. 1 Maja 52 (dzieci i młodzież) i osobiście odbierz kod dostępu.

Liczba kodów jest ograniczona.

Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.

Po kod na następny miesiąc ponownie przyjdź do biblioteki.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W jaki sposób następuje aktywacja kodu?
Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie: www.legimi.pl/mazowieckie

Jaka jest ważność kodu dostępowego?
Każdy wydany kod jest ważny 30 dni od daty aktywacji. Kod musi być aktywowany
w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

Na jakich urządzeniach mogę czytać pobrane z platformy Legimi pozycje?
Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi (do pobrania z Google Play): iOS (iPhone, iPad), Android, niektóre czytniki ebooków marki PocketBook i Inkbook, Windows Phone, Windows 8, 8.1 i 10. Każdy Czytelnik może czytać jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy w ofercie są również audiobooki?
Tak, w pakiecie są audiobooki.

Czy jest limit wypożyczeń ebooków i audiobooków?
Czytelnik może pobrać z platformy Legimi dowolną ilość książek.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?
Po pobraniu książki z platformy na swoje urządzenie można ją czytać lub słuchać w trybie offline. Jeżeli Czytelnik pozostaje offline przez dłuższy czas, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego
konta w Legimi.